نکاتی که در پیشرفت نواختن ویولن در نرم افزار آموزش ویولن کودکان به هنرجویان کودک مبتدی کمک می کند

نکات پیشرفت در نواختن ویولن در نرم افزار آموزش ویولن کودکان

اگر یک نوازنده مبتدی ویولن باشید یا حتی اگر نوازنده ای ماهر باشید همیشه روش های وجود دارد که با عمل به آن می تونیم پیشرفت کنیم در مقاله روبرو نکات تمرینی مفیدی برای نوازندگان مبتدی تا پیشرفته وجود دارد.

برنامه روزانه برای تمرین درس  آموزش ویولن کودکان 
داشتن یک برنامه روزانه منظم و قوی کمک میکند که در مسیر پیشرفت قدم بردارید نکاتی که برای شما خواهیم گفت در تهیه این برنامه روزانه بسیار کمک خواهد کرد 
1- هر روز در یک تایم و یک ساعت مشخص تمرین ویولون کنید وقتی شما زمانی را در برنامه خود برای تمرین در نظر میگیرید احتمال کمی وجود دارد که بهانه تراشی کنید و این برای شما یه صورت یک عادت خواهد شد.

2-دوم اینکه از اپلیکیشن های مفید در زمینه آموزش ویولون کودکان همانند نرم افزار آموزش ویولن کودکان افرارایان استفاده کنید.
3-همیشه ویولنتان را در ابتدای هر جلسه تمرین کوک کنید
4-همیشه یک مداد در هنگام تمرین همراه داشته باشید تا بتوانید برگه موسیقی خود را از یادداشت های خود علامت گذاری کنید.
5-همیشه در وضعیت صحیح و راحت برای تمرین استفاده کنید چون این کار هم در بهتر نواختن تاثیر دارد و هم در طولانی مدت مانع از صدمات جبرن ناپذیر به بدن می شود.

نکات لازم برای تمرین  در آموزش ویولن کودکان
این نکات برای داشتن تمرینات خوب و مفید در نرم افزار آموزش ویولن به ما کمک می کند.
1-قبل از شروع جلسه تمرین حتما انگشتان و آرنج و دست خود را گرم کنید و گوش هایتان را برای نواختن موسیقی آماده کنید
2-مبتدیان می توانند از زمان سنج با یک ضرب ثابت استفاده کنند در واقع زمان سنج به ما کمک می کند که زمان گام های مختلف موسیقی را در ذهن خود به یاد داشته باشیم.نرم افزار آموزش ویولن کودکان افرارایان یکی از بهترین نرم افزار ها برای تمرین گام های موسیقی است.
3-در هنگام تمرین همیشه صدای خود را ضبط کنید و به آن گوش دهید. لازم نیست که آن را به کسی نشان دهید یا به اشتراک بگذارید. ضبط صدا یک ابزار مفید برای پی بردن به نقاط ضعف و قدرت خودتان است که می توانید نکات جدیدی از نواختن خود یاد بگیرید.
4-با تمرکز کلوفان بزنیدکلوفان رزین انگوم به رنگ زرد و محکمی و آسیب پذیری است که آن را به آرشه ویولون میزنند. اگر صیفی کلوفان را بر روی آرشه بمالید صدای بدی تولید میشود و اگر مقدا کمی به آرشه بزنید دامنه پویایی کم می شود.مطمئن شوید که هنگام تمرین تمام نکات گفته شده را رعایت کردید. استفاده از نرم افزار آموزش ویولون کودکان در رعایت این نکات بسیار کمک می کند.

 


دیدگاه خودتان را بنویسیدبلاگ آموزش موسیقی

ادامه مطلب